Cilt Bakımı

cilt-bakimi

Doğal ve Organik Cilt Bakımı

Kendi hazırlamış olduğumuz bakım konseptlerimizde, karma, hassas, kuru ve yağlı ciltler olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun bakımlar yapmaktayız.

Keşfetme Bakımı

Cildinizin yeni bir yaşama ihtiyacı mı var?

Yeni bir cilt edinin ve rahatlayın! Cilt bakımı ile yüzünüz tamamiyle temizlenir, arınır ve nemlenir. Birkaç dakika sonra yüzünüz rahatlar ve cildiniz ışık saçar.Ne zaman isterseniz evde de tekrarlayabileceğiniz bir güzellik ritüeli.

Süre: 60 dakika

Besleyici Bakım

Cildiniz zamandan etkilendi mi ?

Nemini kaybetti mi veya sarkma var mı ?

Güzelliğinizi şimdi onarın. Kuru ciltler için özel hazırlanmış olan bu cilt bakımı gerçek bir geçlik ilacıdır; gençlik, kırışıklıklara karşı, gençleştirme ve tonlama etkileri vardır.Masaj ve cilt bakımı simanızı gevşetir, bakışlarınızı parlaklaştırır, kırışıklıklar kötü bir anı olarak kalır!

Yeni yüzünüzü keşfedin.

Süre : 60-90 dakika

Dengeleyici Bakım

Açık gözenekler, parlama, yaralar, küçük tahrişler mi?

Bunlar yağlı ciltlerin klasik belirtileridir.daha fazla beklemek istemiyor musunuz?

Bu günlük problemlerle başa çıkmayı ve epidermisi ( üst deriyi ) dengeyi onarmayı sağlayan bu cilt bakımının performansı ve etkinliğinden faydalanın.

Yeniden sağlıklı, yumuşak bir cilt keşfedin.

Süre : 60-70 dakika

Yumuşatıcı Bakım

Cildiniz hassas mı, günlük çevre koşulları veya hafif ısı değişimine tepki mi veriyor?

Çoğunluğu hassas ciltlere adanmış olan cilt bakımını uygulayın! Bu özel cilt bakımı cildinizin iyiliği için etkili ve hassas bir bakımdır.Cildiniz daha yumuşak, gevşemiş olup kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Süre : 60-70 dakika

Erkekler İçin Bakım

Erkeksiniz ve cildinize özel ilgi mi istiyorsunuz?

Bu cilt bakımı etkisine duygusal keyif ve esansiyel yağların doğal, kuvvetli kokuları eşlik eder. Birkaç dakika sonra yeniden temiz, sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.

Süre : 60-75 dakika

Lisa Güzellik Salonu